Замок Mottura (Моттура) 30.401

4/5 (10 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

3196грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100144
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Помповий ключ фото

Тип секретності замка Mottura (Італія)помповий Такий механізм секретності дуже надійний, поєднуючи в собі дві технології сугальдного і дискового механізму помпові замки, отримали підвищену надійність, складність до відкриття відмичками, невеликий і зручний ключ, а також підвищену довговічність і зручність у використанні.

накладной замок фото

Замок Mottura (Італія) отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок Mottura (Моттура) 30.401 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок Mottura (Моттура) 30.401 маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 55 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

защита замка от отмычки

Замок Mottura (Італія) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

бронепластина фото

Замок з бронепластиною Бронепластина захищає замок від свердління, а так само від звертиша тому при наявності загартованої пластини, складніше розширити ключовий отвір.

Гарантия фото

Гарантия на Замок Mottura (Моттура) 30.401 : 2 роки Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок Mottura 30.401 (помповий) можна як:

 •  ✅ замок для металевих дверей
 •  ✅ замок для дерев'яних дверей
 •  ✅ замок для гаража

Замок Моттура 30.401 це італійський накладний замок. Використання замка обмежена вильотом циліндра на 55 мм. Тому будьте уважні при виборі замка. Замок четвертого класу взломоустойчивости. Найбільш часто його встановлюють у вхідні квартирні і офісні двері.

Ціна замку Mottura 30.401 на нашу думку відповідає якості і секретному механізму. Замок комплектується невеликими ключами які дуже зручні у використанні. Ключі упаковані в непрозорий поліетилен торгової марки Моттура.

Замки з 4-м вищим класом взломостійкості, як правило, встановлюють на вхідні двері квартир, будинків та офісів. У комплект поставки входить замок накладний, набір з п'яти ключів, накладна планка, комплект кріплення, паспорт з монтажними кресленнями конкретної моделі, упаковка.

Комплектація замку Mottura 30.401

 • замок
 • Зустрічна планка на лутка двері
 • Кріплення для дерев'яних дверей
 • Декоративна накладка на ключове отвір
 • Ключі 5 штук

Маркування замку mottura

 • Mottura 30401VS50 С5 - лівобічний замок для дверей до 55 мм
 • Mottura 30401VD50 С5 - правобічний замок для дверей до 55 мм

Замок можна вважати універсальним, адже працездатність даного замку не залежить від сторони відкривання, тому навіть якщо ви візьмете замок не на ту сторону у вас не виникне з ним проблем. Однак сторона відкривання це звичка і зручність.

Якщо вам необхідно визначити сторону відкривання замка Mottura тоді: станьте зовні перед дверима. Якщо дверні петлі в цей момент справа то вам необхідний правобічний замок. Якщо дверні петлі в цей момент знаходяться зліва то вам необхідний лівий замок. Відкривання дверей до будинку або назовні не грає ролі.

Завод виробник гарантує безвідмовну роботу замку протягом 2-х років. Хоча середній термін служби дверних замків Mottura 15 років.

Особливості відкривання / закривання помпового замку Mottura 30.401:

Цей замок досить потужний для фізичного злому. Запірний механізм це три сталевих ригеля - діаметр кожного 20 мм. Виліт Рігеля 40 мм. Крім того торцеве кріплення забезпечують додатковий захист від виривання. Замок закривається на два півоберту ключа. Або на один повний оборот поворотника зсередини. Важливо відзначити дорогу вартість виготовлення ключів. А також врахуйте що якщо замок буде закритий не до кінця зсередини, то замок буде знаходиться в режимі блокування і відкрити замок зовні не вийде, і прийдеться дзвонити і будити когось в квартирі.

Технічні характеристики:

 • Розміри замку (довжина, висота, товщина) - 127x108x31,5 мм
 • Видалення від краю дверей до центру ключа (Бексет) - 63 мм
 • Ригеля - 3 штуки 20 мм з вильотом 40 мм
 • Розміри циліндрового механізму - діаметр 35 мм, довжина 50 мм
 • Кількість комбінацій понад 100 тисяч різних комбінацій
 • Клас безпеки: 4 клас
 • Ключі 5 ключів в комплекті упаковані в непрозорий поліетилен
 • Виробництво ІТАЛІЯ MOTTURA

Рекомендації по установці замка Mottura 30.401VS50 і 30.401VD50

Найголовнішим фактором вважається товщина двері. Рекомендована заводом тоkobyf дверного полотна 50 мм. Таким чином циліндр замку має довжину 55 мм буде виходити з дверей тільки на 5 мм, мінімально допустима відстань при якому складно вирвати або переламати циліндровий механізм.

З іншого боку якщо ваша двері менше ніж 50 мм то це призведе до незручностей використання ключа, В цьому випадку рекомендується поглибити монтаж замка.

Фахівці рекомендує збільшити товщину металу до 1 см, і кріпити замок на таку платформу, це зробить кріплення замку більш надійним.

Обов'язково кріпити замок з торця! Торцеве кріплення посилить замок від виламування і вибивання циліндра. Також буде здорово використовувати куточок з задньої частини замку закріпивши замок від вибивання всередину.

Переконливе прохання не використовувати накладний замок як єдиний, Рекомендується використовувати другий замок з ручкою і засувкою або просто ручку засувку. В такому випадку засувка замка візьме на себе все навантаження при закритих дверях що збільшить термін служби замку на кілька років.

Як купити Замок Mottura (Моттура) 30.401?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 4
Тип секретності замка Помповий
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 55
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Так
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 2 роки
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2328
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA