Замок Mottura 52J771 My Key захист від самоімпрессіі

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

Доступні варіанти

6244грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100321
Виробник:
Mottura (Італія)
Каталог Mottura (Італія) : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Mottura (Італія) сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок Mottura 52J771 My Key захист від самоімпрессіі замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Замок Mottura 52J771 My Key захист від самоімпрессіі маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-90 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Mottura (Італія) є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Mottura (Італія) захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Тяги замка

Замок з тягами Це означає що в замку є можливість підключення додаткового замикання в кілька сторін. Підключивши тяги або довіатори ви забезпечите більш надійний захист від виламування у верхній та нижній частині дверей. Це буває вкрай необхідно в гаражних воротах і броньованих дверях

Гарантия фото

Гарантия на Замок Mottura 52J771 My Key захист від самоімпрессіі : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Хороший замок з унікальною захистом від підбору відмичкою ,, захищений від більшості ключів самоімпрессііі і фізичного злому. Надійний італійський дверний замок Мотура 52J771 My Key. Рекомендуємо купити замок Mottura 52J771 my key для металевих важких дверей для забезпечення власної безпеки.

Всім відома продукція компанії Мотура. Дверні замки Mottura це надійні дверні замки італійського виробництва які будуть працювати 10-20 років не підвівши Вас. дуже надійні дверні замки можна встановлювати на гаражі, броньовані двері, хвіртки. Замки Мотура не бояться ні вулиці, ні холоду, ні бруду. Дійсно це танк серед врізних замків для Металевих дверей.

Давайте поговоримо про нову модель замку яка повністю відповідає розмірам попередньої моделі Mottura 52.771. У чому ж відмінність замку Mottura My Key в цьому замку використовується технологія зміни ключа. Ви можете перекодувати замок під новий ключ після втрати. Також є інсталяційний ключ який дозволяє протестувати замок не відкриваючи основний комплект, інсталяційний ключ також його називають монтажний ключ замка Мотура може бути використаний для робітників і замінений після закінчення роботи робочих в вашому домі.

Крім цього в замку Mottura 52J771 використовується захист від більшості ключів самоімпресіі, один з небагатьох замків із захистом від відмички отримав супер незвичайний ключ і втулку в замку закриває Сувальдний отвір під час повороту ключа. Ця фіксація втулки яка не обертається поки два циліндра на ключі не збігаються, не дозволяє обертатися втулці, а після обертання повністю закриває доступ для відмичок до Сувальди замку.

Виробництво - Італія

Сторони замикання замку - вгору вниз і вбік.

Повний оборот сугальдного ключа - 4 обороту

Ригелі закриваються замком - 4 ригеля

Можливість перекодування замка на нові ключі - Є

Засувка замка - є відкриття дверною ручкою (додатково може втягується ключем)

Діаметр ригелів замка Мотура - 18 мм.

Довжина закритих ригелів - 36 мм.

Діаметр засувки - 20 мм.

Видалення ключового отвору - 63 мм.

Вихід тяг крабової системи - 20 мм.

Кількість ключів в комплекті - 1 + 5 шт

Довжина ніжок основних ключів - 50 мм.

Технічні ключі - 1

Довжина ніжки технічного ключа - 64 мм.

Як купити Замок Mottura 52J771 My Key захист від самоімпрессіі?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 36
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 4
Рекомендована товщина полотна 40-90
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Так
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2222;2223;2224;2225
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA