Замок накладний Барєр 3Р

4/5 (9 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

3818грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100101
Виробник:
Бар'єр
Каталог Бар'єр : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


накладной замок фото

Замок Бар'єр отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок накладний Барєр 3Р нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок накладний Барєр 3Р маэ вильот ригеля замка 32 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-70 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Бар'єр є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

Защита от высверливания замка

Є захист від висвердлювання замка: Спеціальні розжарені елементи яку мають спеціальний сплав і підвищену твердість ускладнюють свердління в необхідному місці, що робить такий метод відкриття дуже трудомістким і не перспективним для зловмисника

Гарантия фото

Гарантия на Замок накладний Барєр 3Р : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити Замок Бар'єр 3Р з лицьовою пластиною можна як:

✅ замок для гаража

✅ Замок для металевих дверей

✅ Замок для дерев'яних дверей

✅ замок для складу, офісу

✅ замок для сейфа

Замок бар'єр 3Р накладний з лицьової пластиною отримав 3 клас секретності по ГОСТ 5089-2011. Це дійсно надійний накладної замок, з хорошим кріпленням, естетичний зовнішній вигляд і складним ключем трубчастої форми. Замків з трубчастим ключем як Бар'єр-3Р не так і багато на ринку, це обумовлено тим що такий ключ можливий тільки в накладних замку, а замки мають менший попит у зв'язку зі своєю складною установкою, і зовнішніми виглядом.

Ця модифікація має поворотну ручку зсередини. У даній моделі замку Бар'єр ви можете закриватися і відкривати замок зсередини в будь-якому положенні. Тобто немає можливості закритися на ніч або заблокувати самому себе. Ключем зовні завжди можна відкрити замок, це дуже зручно і безпечно. Колір ручки на замку чорний.

Основне застосування накладного замка Бар'єр 3Р

Його використовують як додатковий замок для вхідних металевих дверей та дерев'яних дверей.

По-перше замок Бар'єр універсальний, його можна встановити як на ліві так і на праві двері.

По друге це дуже зручний ключ, який має трубчасту форму не ріже кишеню і не зачіпається за речі в сумці, як сувальдний ключ.

По-третє зручна поворотна ручка яка не блокує замок, але дозволяє закрити на нічник(зафіксувати в закритому положенні) 

По-четверте це дуже складний замок для відкриття його відмичками

Комплектація замку Бар'єр-3Р (з лицьовою планкою):

 • Замок - 1шт
 • Пластина лицьова - 1ши
 • Планка запірна - 1шт
 • Ключ - 5шт
 • Гвинт М8х30 -4 шт
 • Гайка спеціальна - 4 шт
 • Шуруп 5х35 - 3шт
 • Паспорт - 1шт
 • Коробка пакувальна - 1шт

Технічні характеристики замку:

 • Виробництво - Росія м.Санкт-Петербург (ТОВ ПОЛІВЕКТОР)
 • Перетин засува, кв. мм - 580
 • Виліт засува, мм - 32
 • Захист від висвердлювання і відмичок - є
 • Напрацювання, циклів, не менше - 100 000
 • Габарити, мм - 120х84х46
 • Маса, кг - 1.95

Пристрій і принцип роботи замка

Основний запірний механізм замка це сталевий прямокутний засов . це дозволяє замку бути більш стійким до злом методом віджиму і вибивання.

Зсередини: в замку є прикріплена двома гвинтами поворотна ручка. При бажанні ви можете замінити поворотну ручку, наприклад якщо вам потрібна поворотна ручка іншого кольору. Для цього достатньо купити поворотник для будь-якої дверної ручки і прикріпити його на два гвинти. Ви обертаєте дверну ручку тим самим рухаєте ригеля в положення замка відкрито - закрито. У поворотній ручці закріплений квадрат 6 * 6 мм. який обертає шайбу з двома поводками всередині замку переміщаючи гребінку засува. Ці повідці захищають замок від вибивання ригелів в положенні замку "закрито".

Зовні замок відкривається ключом .Трубчатий ключ вставляється циліндр де по колу циліндра розміщені 11 пар секретних пінів, які дають секретність ключа понад чотири мільйони різних комбінацій. при збігу піном циліндр обертається а разом з ним врізаються і 2 повідця які рухають гребінку засува замка тим самим відкриваючи-закриваючи замок Бар'єр 3Р.

Правильна установка замку Бар'єр-3Р з лицьовою пластиною

Вважеється найкраще встановлювати замок незалежно від металевою лицьовою пластине. Це буде найнадійніший вариант , А це означає що потрібно зробити основу, платформу, для кріплення замку, нарізати різьбу і тільки після цього кріпити замок, окрім того лицьову пластину треба окремо кріпити зовні . Таким чином ви захистите замок від спилу, виламуання та видирання

Як купити Замок накладний Барєр 3Р?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип секретності замка Циліндровий (трубчатий)
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >1000000
Довжина ригеля замка 32
Кількість ключів 5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 30-70
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Так
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Так
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Характеристика навісного замка
Диаметр дужки замка 2234
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA