Замок-невидимка Гардіан ЭМЗ 1.2

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

1781грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100445
Виробник:
Гардіан
Каталог Гардіан : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Наличие защелки

У Замок-невидимка Гардіан ЭМЗ 1.2 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок-невидимка Гардіан ЭМЗ 1.2 маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 35-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

защита замка от отмычки

Замок Гардіан захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Гарантия фото

Гарантия на Замок-невидимка Гардіан ЭМЗ 1.2 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок невидимку Гардіан для доплнітельной захисту ваших дверей це відмінна ідея. Замок невидимка Гардіан легко встановити в будь-які металеві двері де товщина порожнини двері вище 30мм. Це потужний і надійний замок, з двома металевими ригелями діаметром 18 мм. Ригеля відкриваються за допомогою електроприводу. Замок не споживає в закритому стані харчування, тому це досить надійний і економічний замок.

Замок Гардіан відкривається і закривається зсередини приміщення або за допомогою пульта, або за допомогою зручного поворотника на двері.

Засувка для електро-механічного замка ЕМЗ 1.2 Гардіан врізного типу. Встановлюється вона в металеві та дерев'яні (для більшості дерев'яних дверей такий замок буде занадто круто, адже його товщина 25 мм) двері без зовнішніх ознак установки. При наявності блоку управління (купується окремо), дозволяє відкривати двері за допомогою брелока. Ригеля "закриваються" або "відкриваються" як під впливом електро-приводу, так і механічно тумблером (поворотником). Є нормально закритим (при відключенні харчування залишається в закритому положенні) і реверсивним (підходить як для лівих, так і для правих дверей товщиною понад 40 мм.). Адаптований до складних кліматичних умов.

Технічні особливості:

  • Товщина полотна двері: 40-75 мм. ;
  • Габарити: 160 х 82 х 25 мм. ;
  • Маса: 1 кг. ;
  • Виліт ригелів: 20 мм. ;
  • Діаметр ригелів: 18 мм. ;
  • Всебічність: так (реверсивний);
  • Поворот вертушка - 90 градусів;
  • Кріплення: гвинт М4 (йде в комплекті);
  • Замок Гардіан потужний і надійний замок невидимка для металевих дверей. Замок Російського виробництва Гардіан має функцію відкривання замка зсередини приміщення що є важливим фактором безпеки при пожежі в приміщенні.

Як купити Замок-невидимка Гардіан ЭМЗ 1.2?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 3
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Довжина ригеля замка 22
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 35-80
Захист від підбора відмичкою Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA