Врізний замок Protect 252R

5/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

469грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100322
Виробник:
Китай
Каталог Китай : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Цилиндр ключ

Тип секретности замка Китай циліндровий (хрестоподібний): Невеликі розміри ключового отвору найчастіше є основним аргументом при виборі даного замку. Проста установка, невеликий і досить зручний ключ дозволяють встановлювати такі замки на деревяні двері, ящики і невеликі сейфи.

Наличие защелки

У Врізний замок Protect 252R замок з клямкою Засувка замку дозволяє зняти навантаження з ключа, збільшити термін служби, а також добавляте зручність користувачу. Тепер двері можна зачинити на якийсь час і при необхідності відкрити замок просто натиснувши ручку або провернув ключ.

Длинна ригеля замка

Врізний замок Protect 252R маэ вильот ригеля замка 36 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 30-80 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Отверстия ручки

У замку є два отвори для кріплення ручок Найбільш надійний спосіб встановити дверні ручки для замка це стягнути їх між собою, через спеціальні отвори використовуючи стяжні гвинти.

Гарантия фото

Гарантия на Врізний замок Protect 252R : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

отвори для броненакладки

У Китай Є отвори для броненакладки Такий спосіб кріплення дверних броненакладок з використанням стяжних гвинтів є дуже надійним та має свої переваги. Наприклад у майбутньому можно буди замінити броненакладку без необхідності розбирати двері.

Замок Protect 252 R можна встановити для дерев'яних дверей, але врахуйте що корпус замку дуже широкий і при врізці у полотно дверей ви порушите конструкцію дверей, і вона буде дуже крихкою, крім того в місці кріплення замку майже не залишиться дерева, і такий замок можна буде відкрити вибивши двері ногою. Тому ми рекомендуємо встановлювати замок Protect 252 R на металеві двері.

Так само ми радимо комплектувати замок Protect 252R броненакладкою і роздільною ручкою, такий варіант комплектації буде найнадійніший. Вибирайте циліндр із захистом від бампінга у врізний замок Protect 252 R.

Замок циліндрового типу під ручку.

Врізний нижній замок з 3-ма ригелями, підшипником

Технічна інформація: Корпус: сталь

Ліцьова пластина: хромована сталь

Ригель: хромована сталь

Засувка: хромована сталь

Циліндровий механізм: При покупці замку Protect 252 R циліндр визначається за параметрами вашої двері і тому комплектується окремо

Бексет (Відстань від планки до центру циліндра): 60 мм.

 Засувка відмикається по обидва боки циліндром і ручкою.

Як купити Врізний замок Protect 252R?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Циліндровий
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Так
Довжина ригеля замка 36
Кількість обертів замка 3
Рекомендована товщина полотна 30-80
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Отвори для кріплення ручок Так
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Так
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA