• Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь)

Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь)

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

666грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100137
Виробник:
Росія
Каталог Росія : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Росія сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

накладной замок фото

Замок Росія отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь) маэ вильот ригеля замка 28 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-50 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Це простий 6-ти сувальдний накладний замок.Достаточно простий надійний і недорогий замок. Зеніт накладної можна купити як дамок для хвіртки, замок для металлевих дверей, а також замок для дерев'яних дверей.

Все сувальди оцинковані тому добре працюють в умовах де замок знаходиться у волозі.

У комплекті з замком Зеніт ЗН4-1 йде: упаковка, замок, кріплення, відповідна планка на лутка двері, 3 ключа, зовнішня накладка для ключового отвору зовні двері.

Характеристики дверного накладного замка Зеніт ЗН4-1

Тип секретності механізму: Сувальдний (сейфовий)

Кількість комбінацій ключів: 46 000 різних комбінацій

Бексет замку (видалення ключового отвору від краю дверей): 55 мм

Колір замка: Коричневий (мідь)

Ланцюжки накладного замка Зеніт ЗН4-1: Немає

Відповідна планка є в комплекті: Так

Матеріал корпусу замку: сталь

Закривання замка зсередини: ключем

Закривання замка зовні: ключем

 

Габарити корпусу замку (В * Ш * Д) 85х100х19 мм

Кількість замків в ящику: 20шт. / Ящ

Кількість ключів в комплекті: 3 шт

Як купити Накладний замок Зеніт ЗН4-1 (мідь)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >50000
Довжина ригеля замка 28
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 25-50
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA