Замок з падаючим ключем Журавель (3 ключа)

4/5 (6 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

900грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100143
Виробник:
Україна
Каталог Україна : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Падающий ключ фото

Тип секретності: накладний замок з падаючим ключем Дуже складний замок для підбору відмичкою, свердління і вибивання. Має сталевий металевий ригель що якісно ускладнює спроби злому. Рекомендується як замок для гаражних воріт, металевих дверей в склади і господарські приміщення, так як має досить великий і незручний ключ.

накладной замок фото

Замок Україна отностится до Накладних замків: Такі замки встановлюються в разі якщо немає можливості врізати замок з торця дверей, а також якщо потрібно встановити замок зберігши жорсткість дверей. Важливо відзначити що Накладні замки можуть мати унікальний ключ і секретний механізм що робить такі замки дуже надійними і естетичними.

Наличие защелки

У Замок з падаючим ключем Журавель (3 ключа) нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок з падаючим ключем Журавель (3 ключа) маэ вильот ригеля замка 50 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Защита от отмычки

У замку є захист від підбору відмичками гачками Замок має помилковими пазами (або ж пинами спеціальної форми). Таким чином при спробі підбору зловмисник потрапляє в помилкові пази, що істотно збільшує час несанкціонованого відкриття замку.

Защита замка от свертыша

В замке Україна є захист від свертиша У замку використовується ослаблений елемент, і спеціальна конструкція яка дозволяє такому протидіяти фізичному злому як свертиш

защита замка от отмычки

Замок Україна захищений від самоімпрессіонной відмички Популярна кілька років відмичка Хобса легко справляється з сувальдними замками які не володіють захистом. Всі нові замки вже отримали свої патенти і захист від такого методу несанкціонованого відкриття.

Гарантия фото

Гарантия на Замок з падаючим ключем Журавель (3 ключа) : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити Замок Журавель (замок з падаючим ключем) правильне рішення

Перед вами унікальний в своєму роді, гаражний замок Журавель (3 ключа), замок з падаючим ключем. Якщо ви звернете увагу ключ складається з двох частин: ручка, і рухома секретна частина ключа. Всі секретні частини замку приховані всередині приміщення і до них немає прямого доступу. Це один з кращих самодіяльних замків для гаража, для складу або технічних приміщень. Потужний сталевий корпус і ригель 20 * 20 мм роблять замок захищеним навіть при фізичному зломі.

Рекомендуємо купити замок з падаючим ключем журавель як:

 • ✅ Замок для гаража
 • ✅ Замок для дачних дверей
 • ✅ Замок для складу
 • ✅ Замок для люка
 • ✅ Замок для технічних приміщень

Як працює замок з падаючим ключем?

У замку основним основним замикаючим елементом є прут 20 * 20 мм. Сам прут з'єднаний з шестернею і рухається при передачі сил від неї. У шестерінці замку ЖУРАВЕЛЬ знаходиться секретний механізм, це три або чотири Піна, які фіксують шестірню, а доступ до них є тільки з внутрішньої сторони приміщення. Як же відкрити замок журавель?

Все дуже просто: використовуючи падаючий ключ. Для відкриття замку необхідно зробити наступні дії:

 1. взяти ключ так щоб ключ вирівнявся в одну площину
 2. просунути ключ в ключове круглий отвір в центрі замку
 3. розгорнути ключ на 180 градусів (після цього секретна частина впаде під своєю вагою)
 4. потягнути ключ на себе, щоб ключ потрапила в секретні Піни на шестерні і притиснув їх
 5. повернути ключ в ту або іншу сторону відкривши замок

Чому обирають замок з падаючим ключем?

Чим складніше отримати доступ до замку тим складніше його відкрити. Саме це правило діє при спробі відкрити методами маніпуляції замок Полтава журавель або замок Журавель як його іноді називають. всі секретні частини замку знаходяться всередині приміщення, тому немає можливості дістатися до пінів, прямими відмичками, придавити, натиснути, а це сильно ускладнює завдання. Однак ціна за це шалено незручний ключ який рекомендуємо носити в барсетці.

Замок гаражний Полтава падаючий ключ "Журавель" (характеристика):

 • Тип установки - накладний замок
 • Виробництво - Україна, приватне підприємство
 • Габаритні розміри замку - 150x90 мм
 • Площа перетину засува (ригеля) замку - 22x22 мм
 • Виліт ригеля - 70 мм
 • Довжина ригеля - 160 мм
 • Рекомендована товщина двері - від 25 до 70 мм
 • Загальна довжина ключа замка журавель - 185 мм
 • Маса нетто замку - 1.7 кг

Комплектація замку з падаючим ключем ЖУРАВЕЛЬ:
 • Замок в зборі
 • два ключа
 • Комплект болтів з гайками

Як купити Замок з падаючим ключем Журавель (3 ключа)?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 2
Тип секретності замка Падаючий ключ
Тип монтажу Накладний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100
Довжина ригеля замка 50
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 1
Рекомендована товщина полотна 25-60
Захист від підбора відмичкою Так
Захист від свертиша Так
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Так
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Так
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Ні
Гарантія 12 місяців
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA