Поделиться

 

 Бесплатная доставка Новой Почтой
 

для заказов от 500 грн*


 

Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2

5/5 (6 відгуків) Написати відгук
252грн
Наявність:
Є в наявності
Модель:
100275
Виробник:
Росія
Каталог Росія : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Класс защиты замка

Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2 отримав клас захисту 1 : такі замки не володіють особливим рівнем захисту. Вони можуть мати досить тривалий термін служби, надійний механізм, але будуть дуже слабкі для захисту замку від відмички

Наличие защелки

У Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2 маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 40-50 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2 : 1 рік Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити замок врізний Зеніт 1-2 можна як додатковий замок на дерев'яні двері та хвіртки. Це простий врізний замок циліндрового типу. Замок комплектується циліндром російського виробництва, розмір циліндра 70 мм, 3 ключа, без зміщення. відкривання ключем з обох сторін.

Прямокутний ригель, виліт 22 мм.

Видалення ключового отвору 55мм.

Сталевий оцинкований корпус.

Заявлена ​​секретність 15000 кодових комбінацій.


Комплектація: Укпаковка, Замок, відповідна планка, накладки для ключового отвору на обидві сторони, цілндр 70 мм, шурупи.


Як купити Замок врізний ЗЕНІТ 3В 1-2?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту 1
Тип секретності замка Циліндровий (англійський)
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >15000
Довжина ригеля замка 22
Кількість ключів 3
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 40-50
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 1 рік
Отвори для броненакладки Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua