Замок врізний Зенит ЗВ8-4

4/5 (1 відгуків) Написати відгук

Безкоштовна доставка від 2000 грн*

366грн
Наявність:
Ожидание 2-3 дня
Модель:
100276
Виробник:
Росія
Каталог Росія : цена, фото..

Гарантія | Сервіс

Пишіть свої питання на Viber, Telegram  або email

Viber Telegram mailToUS

Пов'язані категорії:


Сувальдный ключ фото

Тип секретності замка Росія сувальдний: Замки з таким типом механізму мають надійний ключ, їх складно вибити або виламати. Чим більше пластин в замку (сувальд) тим надійніше механізм і тим складніше спроби підбору ключа. Найбільший мінус таких замків, це незручний ключ і незручне відкривання / закривання з внутрішньої сторони, адже в таких замках найчастіше відсутня поворотна ручка. Сувальдні замки добре працюють в будь-яких умовах, тому їх часто встановлюють на вуличні двері, хвіртки, і виробничі двері.

Наличие защелки

У Замок врізний Зенит ЗВ8-4 нет защелки Замки без защелки устанавливаются как дополнительные замки на двери, или же как основные замки в гаражи, склады или сейфы.

Длинна ригеля замка

Замок врізний Зенит ЗВ8-4 маэ вильот ригеля замка 22 мм Чим більше виліт запірного механізму замка тим надійніше механізм буде захищати двері від виламування і вибивання. Наприклад у замків 4 класу безпеки виліт ригеля від 36 мм

Кількість ключів

Кількість ключів у комплекті: 3-5 шт Вартість виготовлення додаткових ключів завжди впливає на кінцеву ціну замка, тому намагайтеся одразу обрати замок з максимальною кількість ключів. Наша компанія пропонуює послуги з виготовлення додаткових ключів для дверних та гаражних замків.

Рекомендована товщина полотна

Рекомендована товщина полотна : 25-60 мм Ви зможете встановити дверний замок і в разі якщо ширина вашого полотна більше або менше зазначеного числа, але для цього потрібно докласти набагато більше зусиль. Наприклад установка товстого замку в тонкі двері може занадто послабити конструкцію дверей. А установка невеликого замку в товсті двері, грозить не хваткою довжини ключа.

Гарантия фото

Гарантия на Замок врізний Зенит ЗВ8-4 : 12 місяців Наш інтернет-магазин надає гарантію на товар. Ми працюємо тільки з офіційними дистрибюторами товарів в Україні, тому пропонуємо офіційне гарантійне обслуговування протягом всього терміну експлуатації

Купити Замок врізний Зеніт-ЗВ8-4 можна як додатковий замок в дерев'яні, металеві двері, хвіртку. Зеніт ЗВ8-4 це невеликий сувальдний замок без засувки і нічника. Комплектується 3 або 5 ключами. У комплекті є відповідна планка, ключі, накладки для ключового отвору.


Додатковий замок Зеніт виразний метелик ключ опис, характеристики

Призначений для використання на внутрішніх дверях житлових і підсобних приміщень, Має високу механічну міцність, Корпус і планки оцинковані, Відмикається ключем зовні і зсередини, Замок має 1 клас секретності, Число секретів не менше 100,

Тип ригелів Класичний / Прямокутний

Тип механізму секретності Сувальдний з подвійною борідкою

Кількість ключів 3 шт

Видалення ключового отвору (Backset) 55 мм

Виліт ригелів 22 мм

Кількість точок замикання 1Як купити Замок врізний Зенит ЗВ8-4?

Ви можете оформити покупку в інтернет-магазині через корзину покупця. Якщо у Вас залишилися питання, ви можете задати їх в месенджер Viber, Telegram. Або ж можете отримати консультацію за телефоном, вказаним в контактах.

Характеристика замка
Клас захисту замку 1
Тип секретності замка Сувальдний
Тип монтажу Врізний
Наявність заскочки Ні
Кількість секретних комбінацій >100
Довжина ригеля замка 22
Кількість ключів 3-5
Кількість обертів замка 2
Рекомендована товщина полотна 25-60
Захист від підбора відмичкою Ні
Захист від свертиша Ні
Засув (нічник) Ні
Захист від самоімпрессії Ні
Захист від висвердлювання Ні
Плавний та тихий хід замка Ні
Тяги для вертикального замикання Ні
Наявність бронепластини Ні
Планка на лутку в комплекті Так
Гарантія 12 місяців
Отвори для броненакладки Ні
Написати відгук
golden-key.dp.ua
AAAAAAA